Українці у грудні стануть багатшими: що приготував бюджет

Українці у грудні стануть багатшими: що приготував бюджет Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.

Українцям усіх вікових категорій у грудні мають підвищити прожитковий мінімум. Відтак, мінімальна пенсія має зрости із 1435 до 1497 гривень, а мінімальні аліменти на дитину до 6 років – з 1559 до 1626 гривень.

Про це мовиться у прийнятому бюджеті країни на 2018 рік, передає "Обозреватель".

Як зазначають журналісти, грудневе підвищення соціальних стандартів дозволить збільшити доходи малозабезпечених українців на рівень зростання цін.

Загальний прожитковий мінімум становитиме 1853 гривень (нині 1777 гривень). У формулі розрахунку розміру субсидії також фігурує прожитковий мінімум. Середньомісячний дохід одного члена сім’ї ділять на два прожиткові мінімуми, множать на 15% і на загальний дохід сім’ї. Отримана сума – обов’язковий платіж за комуналку, а решту повинна покрити субсидія, – зазначають вони.

До слова, зазвичай індексацію (тобто підвищення на рівень інфляції) в Україні проводять двічі у рік: у травні й у грудні, а цього року перерахунок соціальних стандартів перенесли на липень.

Оновлені цифри вплинуть на розмір допомоги більшості українців.

Нагадаємо, за даними Міністерства соціальної політики, станом на 1 липня 2018 року пенсії українців зросли у середньому на 734 гривні, якщо порівнювати їх з аналогічним періодом минулого року. Крім того, у державній службі статистики зазначили, що середня номінальна зарплата в Україні за рік зросла на 23% або на 9042 гривні.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Ukraintsi_u_grudni_stanut_bagatshimi_shcho_prigotuvav_byudzhet_304031.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя