Експерти розповіли про становище української мови в 2018 році

Експерти розповіли про становище української мови в 2018 році
Якою є насправді частка української мови на радіо й телебаченні, і як ці показники змінюються Об этом сообщает novostink.in.ua со ссылкой на СМИ.


8 листопада у прес-центрі «Главкому» напередодні Дня української писемності та мови відбувається презентація підсумків аналітичного огляду «Становище української мови в 2018 році».


Запрошені гості: Сергій Стуканов, координатор проекту «Становище української мови»; Тарас Шамайда, співкоординатор руху «Простір свободи».


Учасники прес-конференції розкажуть про те, які зміни відбулися в становищі української мови у ключових сферах суспільного життя за останній рік, як на мовні процеси вплинули законодавчі нововведення, скільки людей розмовляють українською та іншими мовами, якою є насправді частка української мови на радіо й телебаченні, і як ці показники змінюються з роками, яка частка газет та книг видається українською, що відбувається з мовою в освіті та сфері послуг.


Під час прес-конференції буде представлено унікальний аналітичний огляд «Становище української мови», який дозволяє на основі даних соціології, статистики, моніторингових та аналітичних досліджень у цифрах і фактах проаналізувати динаміку мовних процесів в Україні.


Дивіться трансляцію прес-конференції:Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/eksperti-rozpovili-pro-stanovishche-ukrajinskoji-movi-v-2018-roci-543118.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя