Як переноситимуть вихідні у 2019 році, – проект Кабміну – новини ZIK.UA

середа, 9 січня, 2019, 17:31 Суспільство

Як переноситимуть вихідні у 2019 році, – проект Кабміну

<nbsp;>Сьогодні, 9 січня, Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку на своєму засіданні розглянув проект кабмінівського наказу про графік перенесення робочих днів, що потрапляють в період масового «напливу» свят і вихідних. Об этом сообщает zona-ato.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це пише UBR.


Зазначається, що таких збігів в 2019 році буде два:


  • на Великдень, який країна святкуватиме 28 квітня – за 2 дні до дня Праці, який буде 1 травня;
  • напередодні Нового року 1 січня 2020 року, який припадає на середу.


Щоб дати людям як слід відпочити, Кабмін має намір перенести робочий вівторок, 30 квітня, на 11 травня (субота). Таким чином, українці отримають 4-денні вихідні з 28 квітня по 1 травня включно.


Порадіють люди і значно збільшеними новорічними святами. Уряд вирішив подарувати їм три дні відпочинку з 30 грудня по 1 січня. Для цього, правда, доведеться двічі вийти на роботу по суботах 21 і 28 грудня, щоб відпрацювати «подарункові» вихідні в понеділок і вівторок (30 і 31 грудня).


А ось переносити робочі дні заради католиків чиновники не стали. Різдво за григоріанським календарем, яке відзначається 25 грудня, в 2019 році припадає на середу. Таким чином останній робочий тиждень цього року в Україні буде розірвана «сиротливим» різдвяним вихідним.


Слід зазначити, що розпорядження Кабміну про перенесення робочих днів мають рекомендаційний характер. А остаточно затвердити його чиновники повинні 10 січня на засіданні уряду. У той же час Національний банк традиційно складе власний графік роботи банківської системи в період свят.


Нагадаємо, фахівці розповіли, як «ожити» після свят.
Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/09/yak_perenosytymut_vyhidni_u_2019_rotsi__proekt_kabminu_1484791”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя