Яременко про вибори на Донбасі: "Ми отримаємо хоч якихось представників в ОРДЛО"


Після проведення виборів на окупованих територіях Донбасу з’являться офіційні представники, а не "московські призначенці"

Про це заявив глава Комітету парламенту з міжнародних відносин, депутат з фракції "Слуга народу" Богдан Яременко в інтерв’ю РБК-Україна. Об этом сообщает cripo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Яременко вважає, що вибори мають логіку: допоможуть зрозуміти, наскільки представницькою є місцева влада

Він зазначив, що після виборів в ОРДЛО з’являться офіційні представники, а не ті, яких підсовують зараз у якості ватажків "Л/ДНР":

"Ми отримаємо хоча б якихось представників, до яких ми зможемо ставитися хоч трошки (довга пауза, — ред.) терпимо, і з якими ми зможемо дозволити собі якісь форми діалогу. На відміну від тих московських призначенців, яких нам підсовують сьогодні в якості "лідерів "ДНР/ЛНР", — зазначив він.

Голова комітету допустив, що підсумки виборів внаслідок втручання Москви для України взагалі ніякого значення мати не будуть.

"Може бути, підсумки виборів внаслідок втручання Москви для нас взагалі ніякого значення мати не будуть. А, можливо, ми отримаємо якісь органи місцевої влади, з якими зможемо обговорювати побутові питання ремонту комунікацій і т. д. А на сьогодні будь-який контакт з представниками т. зв. "ДНР/ЛНР" створює для нас величезні політичні труднощі", — додав він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/yaremenko_pro_formulu_shtaynmayera_quotmy_otrymayemo_khoch_yakykhos_predstavnykiv_v_ordloquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя